favicon
ورود | ثبت نام
ظرفیت بازار: حجم(24 ساعت): دامیننس بیت کوین: شاخص ترس و طمع بیت کوین:
خانه
صرافی
پورتفوی
کیف پول
حساب کاربری
ارتباط با کارشناسان ارزخان
پاسخگوی سوالات شما هستیم

ترون

ترون
TRON
TRX
-4.07%
$0.10163
بیشترین قیمت (روز)
کمترین قیمت (روز)
0.10603
0.09991
حجم (روز)
تغییرات حجم (روز)
51,509,899
59.50%
7 روز گذشته
حجم بازار
-0.20%
8,975,736,256
حداکثر تعداد
تعداد موجود
0
88,560,542,144
رتبه
10
وب سایت
https://tron.network/
منبع کد
https://github.com/tronprotocol/java-tron
الگوریتم
DPoS
نگاه کلی

ارز دیجیتال ترون(TRON) چیست؟

TRON یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین است ، که هدف آن اطمینان از مناسب بودن این فناوری برای استفاده روزمره است. در حالی که بیت کوین می تواند تا شش معامله در ثانیه و Ethereum تا 25 مورد انجام دهد ، TRON ادعا می کند که شبکه آن ظرفیت 2000 TPS - 24/7 را دارد. این پروژه به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز بر اشتراک و سرگرمی محتوا توصیف می شود و به همین منظور ، یکی از بزرگترین خریدهای آن سرویس اشتراک فایل BitTorrent در سال 2018 بود. به طور کلی ، TRON اهداف خود را به شش مرحله تقسیم کرده است. این موارد شامل ارائه به اشتراک گذاری فایل توزیع شده ساده ، هدایت تولید محتوا از طریق جوایز مالی ، اجازه دادن به سازندگان محتوا برای راه اندازی توکن های شخصی خود و عدم تمرکز در صنعت بازی است.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال ترون(TRON) هستند؟

TRON توسط جاستین سان تاسیس شد که اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. وی که در دانشگاه پکن و دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرده بود ، توسط مجموعه فوربس آسیا در سری 30 زیر 30 برای کارآفرینان شناخته شد. وی در سال 1990 متولد شد و در گذشته با ریپل نیز ارتباط داشت ، به عنوان نماینده اصلی آن در منطقه چین بزرگ خدمت می کرد

چه چیزی ارز دیجیتال ترون(TRON) را منحصر به فرد می کند؟

TRON خود را به عنوان محیطی قرار داده است که سازندگان محتوا می توانند به طور مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. با حذف سیستم عامل های متمرکز ( اعم از سرویس های پخش جریانی ، فروشگاه های برنامه یا سایت های موسیقی) امید است که در نهایت سازندگان به دلیل واسطه گری ضرر نکنند. به نوبه خود ، این می تواند محتوا را برای مصرف کنندگان کمتر کند. با توجه به اینکه چگونه بخش سرگرمی به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود ، TRON می تواند در استفاده از فناوری بلاکچین در این صنعت نقشی اساسی داشته باشد. این شرکت همچنین می گوید که یک تیم توسعه دهنده با استعداد و باتجربه ، مستقر در سراسر جهان ، دارد که از شرکت های بزرگی مانند آزمایشگاه Ripple گرفته شده است. در حالی که برخی دیگر از پروژه های بلاکچین می توانند در مورد برنامه های خود برای توسعه مبهم باشند ، TRON با ارائه یک راه کارکه اهداف آن برای سالهای آینده را نشان می دهد ، نقطه تفاوت را ارائه می دهد.

چگونه شبکه ارز دیجیتال ترون(TRON) امن است؟

TRON از سازوکار اجماعی استفاده می کند که به عنوان اثبات منافع سهام شناخته شده ، شناخته می شود. دارندگان TRX می توانند ارز رمزنگاری شده خود را مسدود کنند تا Tron Power بدست آورند خدمت می کنند رای دهند. این تولیدکنندگان بلوک در ازای تأیید معاملات ، پاداش TRX دریافت می کنند و سپس این پاداش ها بین افرادی که به آنها رأی داده اند توزیع می شود. طبق TRON ، این روش به زنجیره بلوکی آن کمک می کند تا به میزان بالاتری از توان عملیاتی دست یابد.
loading
TRX
TRX
قیمت دیروز ترون
حجم دیروز
39,450,047 $
قیمت باز شدن دیروز
0.10779 $
قیمت بسته شدن دیروز
0.10193 $
کمترین قیمت دیروز
0.10182 $
بیشترین قیمت دیروز
0.108 $
تغییرات دیروز
-5.44%
بیشتر
هشدار !