favicon
ورود | ثبت نام
ظرفیت بازار: حجم(24 ساعت): دامیننس بیت کوین: شاخص ترس و طمع بیت کوین:
خانه
صرافی
پورتفوی
کیف پول
حساب کاربری
ارتباط با کارشناسان ارزخان
پاسخگوی سوالات شما هستیم

کاسموس

کاسموس
Cosmos
ATOM
-2.18%
$14.304
بیشترین قیمت (روز)
کمترین قیمت (روز)
14.899
13.748
حجم (روز)
تغییرات حجم (روز)
91,528,043
4.74%
7 روز گذشته
حجم بازار
-0.48%
4,147,667,262
حداکثر تعداد
تعداد موجود
0
286,370,297
رتبه
19
وب سایت
https://cosmos.network/
منبع کد
https://github.com/cosmos
الگوریتم
Scrypt
نگاه کلی

ارز دیجیتال کاسموس(Cosmos) چیست؟

به طور خلاصه ، Cosmos خود را به عنوان پروژه ای معرفی می کند که برخی از سخت ترین مشکلات" صنعت بلاکچین را برطرف می کند. هدف این است که با ارائه یک اکوسیستم بلاکچین متصل ، این پروژه منبع آزاد ، همچنین با هدف توزیع مجدد قدرت از ساختارهای غیرقابل پاسخگویی به حاشیه پادزهر پروتکل های اثبات کار کند ، گران ، غیر قابل مقیاس و زیست محیطی را ارائه دهد مانند پروتکل های مورد استفاده بیت کوین. از دیگر اهداف این پروژه می توان به لطف یک چارچوب مدولار که از برنامه های غیرمتمرکز پاک می کند ، پیچیده تر کردن فناوری Blockchain و توسعه دهندگان برای آن دشوار است. نکته آخر اینکه ، یک پروتکل ارتباطات بین بلاکچین ارتباط شبکه های بلاکچین را با یکدیگر آسان میکند و از چند پاره شدن در صنعت جلوگیری می کند. ریشه های Cosmos را می توان به سال 2014 ، زمانی که Tendermint ، یکی از مشارکت کنندگان اصلی شبکه ، تأسیس شد ، برمی گرداند. در سال 2016 ، یک مقاله سفید برای Cosmos منتشر شد و سال بعد فروش توکن برگزار شد. نشانه های ATOM از طریق الگوریتم ترکیبی اثبات سهام بدست می آیند و به شما در حفظ امنیت Cosmos Hub ، بلاکچین برجسته پروژه کمک می کنند. این ارز رمزنگاری شده نیز در حاکمیت شبکه نقش دارد.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال کاسموس(Cosmos) هستند؟

بنیانگذاران Tendermint - دروازه ورود به اکوسیستم Cosmos - Jae Kwon ، Zarko Milosevic و Ethan Buchman بودند. اگرچه کوون همچنان به عنوان معمار اصلی ذکر شده است ، وی در سال 2020 از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد. او معتقد است که هنوز بخشی از پروژه است اما بیشتر روی ابتکارات دیگر تمرکز دارد. او اکنون به عنوان مدیر عامل Tendermint توسط پنگ ژونگ جایگزین شده است . اهداف آنها شامل افزایش تجربه برای توسعه دهندگان ، ایجاد یک جامعه مشتاق برای Cosmos و ایجاد منابع آموزشی است تا تعداد بیشتری از مردم از آنچه این شبکه قادر است آگاه باشند.

چه چیزی ارز دیجیتال کاسموس(Cosmos) را منحصر به فرد می کند؟

نگرانی عمده برخی از افراد، در صنعت رمزنگاری در مورد میزان تکه تکه شدن در شبکه های بلاکچین دیده می شود. صدها موجود وجود دارد ، اما تعداد بسیار کمی از آنها می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. Cosmos با ایجاد این امکان قصد دارد این کار را روی سر خود بچرخاند. Cosmos به عنوان "Blockchain 3.0" توصیف شده است و همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، هدف اصلی اطمینان از استفاده ساده از زیرساخت های آن است. برای این منظور ، کیت توسعه نرم افزار Cosmos بر روی مدولار بودن تمرکز دارد و این اجازه را می دهد تا یک شبکه با استفاده از تکه کد هایی که از قبل وجود دارد به راحتی ساخته شود. نتیجتا در بلند مدت ، امید است که ساخت برنامه های پیچیده ساده باشد. مقیاس پذیری اولویت دیگری است ، به این معنی که معاملات قابل ملاحظه ای بیشتر از بلاکچین های قدیمی مانند Bitcoin و Ethereum در ثانیه پردازش می شوند. اگر بلاکچین ها همیشه بخواهند به جریان اصلی دسترسی پیدا کنند ، باید بتوانند با تقاضا و همچنین شرکت های پردازش پرداخت یا وب سایت های موجود کنار بیایند و یا حتی بهتر هم باشند.

چگونه شبکه ارز دیجیتال کاسموس(Cosmos) امن است؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، Cosmos از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می کند. گره های اعتبارسنجی که مقدار بیشتری از نشانه های ATOM را درگیر می کنند ، به احتمال زیاد برای بررسی معاملات و کسب پاداش انتخاب می شوند. گره هایی که مشخص می شود غیر صادقانه عمل می کنند جریمه می شوند و در نهایت می توانند نشانه هایی را که در معرض خطر قرار دارند از دست بدهند.
loading
ATOM
ATOM
قیمت دیروز کاسموس
حجم دیروز
91,818,124 $
قیمت باز شدن دیروز
13.972 $
قیمت بسته شدن دیروز
13.913 $
کمترین قیمت دیروز
13.748 $
بیشترین قیمت دیروز
14.899 $
تغییرات دیروز
-0.42%
بیشتر
هشدار !