favicon
menu account
ظرفیت بازار: حجم(24 ساعت): دامیننس بیت کوین: شاخص ترس و طمع بیت کوین:
خانه
پورتفوی
ماشین حساب
توییت
بانک دانش

تتاتوکن

تتاتوکن
THETA
THETA
1.15%
$5.906
بیشترین قیمت (روز)
کمترین قیمت (روز)
6.09
5.827
حجم (روز)
تعداد معامله
7,012,799.5
117,553
7 روز گذشته
حجم بازار
0.28%
5,925,939,905
حداکثر تعداد
تعداد موجود
1,000,000,000
1,000,000,000
رتبه
34
وب سایت
https://www.thetatoken.org/
منبع کد
https://github.com/thetatoken
الگوریتم
ERC-20
نگاه کلی

ارز دیجیتال تتاتوکن(THETA) چیست؟

Theta (THETA) یک شبکه بلاکچین است که برای پخش ویدئو ساخته شده در مارس 2019 راه اندازی شد . شبکه اصلی Theta به عنوان یک شبکه غیرمتمرکز فعالیت می کند که در آن کاربران پهنای باند و منابع محاسباتی را به صورت همتا به همتا (P2P) به اشتراک می گذارند. این پروژه توسط استیو چن ، بنیانگذار YouTube و جاستین کان ، توصیه می شود . تتا دارای رمز ارز اصلی رمزنگاری شده خود ، THETA است که کارهای مختلف حاکمیتی را در داخل شبکه انجام می دهد و گوگل ، Binance ، مشارکت های Blockchain ، Gumi و Samsung را به عنوان اعتبار سنج Enterprise ، همراه با یک شبکه Guardian با هزاران گره نگهبان تحت نظارت جامعه حساب می کند. توسعه دهندگان می گویند که هدف این پروژه این است که صنعت پخش فیلم را به شکل فعلی متزلزل کند . تمرکز زیرساخت های ضعیف و هزینه های زیاد به این معنی است که کاربران نهایی اغلب با یک تجربه ضعیف به پایان می رسند. سازندگان محتوا نیز به دلیل وجود موانعی که بین آنها و کاربران نهایی وجود دارد ، درآمد کمتری کسب می کنند.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال تتاتوکن(THETA) هستند؟

تتا توسط میچ لیو و جیئی لانگ در سال 2018 تاسیس شد. لیو سابقه طولانی در صنعت بازی و ویدئو ، تاسیس شرکت تبلیغات ویدیویی Tapjoy ، استارت آپ بازی های اجتماعی تلفن همراه Gameview Studios و THETA.tv ، بستر پخش زنده دارد، که DApp اولین کسی بود که بر اساس پروتکل تتا ساخته شد. Long دومین بنیانگذار و CTO تتا است و به دنبال تجربه چند ساله مشابه در اتوماسیون طراحی ، بازی ، واقعیت مجازی و سیستم های توزیع شده در مقیاس بزرگ میباشد . او چندین مقاله دانشگاهی را که توسط همتایان بررسی شده اند ، تألیف کرده و دارای حق ثبت اختراع مختلف در جریان ویدئو ، بلاک چین و واقعیت مجازی است. تتا در حال حاضر یک تیم متوسط دارد و وب سایت رسمی آن سرمایه گذاران استراتژیک شرکت ها را به عنوان سامسونگ NEXT ، صندوق نوآوری سونی ، سرمایه گذاران رسانه ای BDMI Bertelsmann Digital Media Investments ، CAA Artists Artists Agency و سیلیکون ولی VC های سنتی شامل DCM ، Sierra Ventures و VR Fund ذکر کرده است.

چه چیزی ارز دیجیتال تتاتوکن(THETA) را منحصر به فرد می کند؟

مفهوم اصلی تجارت تتا غیر متمرکز کردن جریان ویدئو ، تحویل داده ها و محاسبات لبه ای است که آن را برای شرکت کنندگان در صنعت کارآمدتر ، مقرون به صرفه و منصفانه می کند. این شبکه بر روی یک بلاکچین بومی اجرا می شود ، با دو نشانه بومی ، معروف به Theta (THETA) ، Theta Fuel (TFUEL) و اقتصاد داخلی را تأمین می کند. درخواست تجدیدنظر تتا سه برابر است: بینندگان با خدمات پخش با کیفیت بهتر پاداش می گیرند ، سازندگان محتوا درآمد خود را بهبود می بخشند و واسطه ها (سیستم عامل های ویدیویی ) در هزینه های زیرساخت ساختمان صرفه جویی می کنند و درآمد تبلیغات و اشتراک را افزایش می دهند. کاربران انگیزه دارند هم محتوای شبکه را تماشا کنند و هم منابع شبکه را به اشتراک بگذارند ، زیرا جوایز به صورت نشانه های TFUEL در می آیند. این پلتفرم منبع باز است و دارندگان توکن همانند بسیاری از اکوسیستم های بلاکچین مبتنی بر اثبات سهام (PoS) دارای اختیارات حاکمیتی هستند. علاوه بر ویدیو ، داده ها و محاسبات ، تتا به توسعه دهندگانی می پردازد که می خواهند برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را در سیستم عامل قرارداد هوشمند سازگار با EVM خود اجرا کنند.

چگونه شبکه ارز دیجیتال تتاتوکن(THETA) امن است؟

تتا از یک طرح تشویقی مالی برای اطمینان از مشارکت کاربران در فعالیت های حاکمیتی استفاده می کند و از این رو شبکه آن توسط کاربران خود ایمن می شود. این شبکه به اثبات سهام (PoS) متکی است و از سازوکار اجماع چند سطح سطح تحمل خطای بیزانس (BFT) برای ایجاد تعادل بین امنیت و توان عملیاتی بالا استفاده می کند. با راه اندازی گره های Guardian در ژوئن 2019 ، تتا اطمینان حاصل کرد که هیچ یک از واحدها اکثر توکن های THETA را که همزمان ذخیره می شوند کنترل نمی کند.
loading
THETA
THETA
قیمت دیروز تتاتوکن
حجم دیروز
42,537,888 $
قیمت باز شدن دیروز
5.848 $
قیمت بسته شدن دیروز
5.933 $
کمترین قیمت دیروز
5.809 $
بیشترین قیمت دیروز
6.09 $
تغییرات دیروز
1.45%
بیشتر