favicon
menu account
ظرفیت بازار: حجم(24 ساعت): دامیننس بیت کوین: شاخص ترس و طمع بیت کوین:
خانه
پورتفوی
ماشین حساب
توییت
بانک دانش

پولکادات

پولکادات
Polkadot
DOT
2.37%
$41.88
بیشترین قیمت (روز)
کمترین قیمت (روز)
41.96
40.01
حجم (روز)
تعداد معامله
8,963,805.57
418,043
7 روز گذشته
حجم بازار
17.46%
41,305,187,461
حداکثر تعداد
تعداد موجود
1,017,898,802
987,579,315
رتبه
8
وب سایت
https://polkadot.network/
منبع کد
https://github.com/w3f
الگوریتم
--
نگاه کلی

ارز دیجیتال پولکادات(Polkadot) چیست؟

Polkadot یک پروتکل چند زنجیره ای منبع باز است که انتقال زنجیره ای هر نوع داده یا دارایی ، نه فقط رمزها را تسهیل می کند ، در نتیجه طیف گسترده ای از زنجیره های بلوکی ، با یکدیگر قابل همکاری هستند. این قابلیت همکاری ، به دنبال ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی است که توسط کاربران آن کنترل می شود و ایجاد برنامه institutions خدمات جدید را ساده می کند. پروتکل Polkadot زنجیره های عمومی و خصوصی ، شبکه های غیرمجاز ، سخنورها و فن آوری های آینده را به هم متصل می کند ، به این زنجیره های مستقل اجازه می دهد تا اطلاعات و معاملات را از طریق زنجیره رله Polkadot بدون اعتماد به اشتراک بگذارند. رمز DOT بومی Polkadot سه هدف مشخص را تأمین می کند: ارائه مدیریت شبکه و عملیات و ایجاد parachains (زنجیره های موازی) با اتصال. Polkadot چهار componentsاصلی دارد: رله زنجیره ای: "قلب" Polkadot ، که به ایجاد توافق ، همکاری و امنیت مشترک در شبکه های مختلف زنجیره کمک می کند. Parachains: زنجیره های مستقلی ، که می توانند نشانه های خاص خود را داشته باشند و برای موارد خاص استفاده بهینه شوند. Parathread: مشابه parachains اما با قابلیت اتصال انعطاف پذیر مبتنی بر یک مدل مقرون به صرفه پرداخت. Bridges: به parachains و parathreads امکان اتصال و ارتباط با بلاک چین های خارجی مانند Ethereum را ، می دهد.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال پولکادات(Polkadot) هستند؟

Polkadot توسط بنیاد Web3، یک بنیاد سوئیسی برای تسهیل یک وب غیرمتمرکز کاملاً کاربردی و کاربرپسند ، به عنوان یک پروژه منبع باز تأسیس شد. بنیانگذاران آن دکتر گاوین وود ، رابرت هابرمایر و پیتر سزبان هستند. وود ، رئیس بنیادWeb ، به دلیل تأثیرگذاری در صنعت خود ، به عنوان یکی از بنیانگذاران Ethereum ، بنیانگذار Parity Technologies و خالق زبان برنامه نویسی قرارداد Solid ، مشهورترین شخص در میان این سه نفر است. Habermeier محقق و توسعه دهنده زنجیره بلوک و رمزنگاری Thiel Fellow تبحر یافته استCzabam، مدیر فناوری بنیاد Web3 است. وی با داشتن تجربیات فراوان در صنعت صنایع فین تک بسیار تخصصی ، در حال حاضر به توسعه نسل جدیدی از فناوری توزیع شده کمک می کند.

چه چیزی ارز دیجیتال پولکادات(Polkadot) را منحصر به فرد می کند؟

Polkadot یک شبکه چند زنجیره ای خرد شده است ، به این معنی که می تواند بسیاری از معاملات را در چندین زنجیره به صورت موازی پردازش کند ("parachains").این قدرت پردازش موازی مقیاس پذیری را بهبود می بخشد. ساخت بلاک چین های سفارشی، از طریق چارچوب Substrate سریع و آسان انجام می شود و در عرض چند دقیقه ، می توانید به شبکه Polkadot متصل شوید. این شبکه همچنین بسیار انعطاف پذیر و سازگار است ، و به اشتراک گذاری اطلاعات و عملکرد بین شرکت کنندگان مشابه برنامه های موجود در تلفن های هوشمند اجازه می دهد به منظور پیاده سازی ویژگی های جدید یا رفع اشکالات می توان به صورت خودکار Polkadot را بدون نیاز به چنگال ارتقا داد. این شبکه دارای یک سیستم حاکمیت کاملاً کاربر محور است که به امنیت آن نیز کمک می کند. انجمن ها می توانند بر اساس نیازها و شرایط در حال رشد ، مدیریت بلاکچین خود را در Polkadot سفارشی کنند. نام آوران ، اعتبارسنجان ، همکاران و ماهیگیران همه وظایف مختلف را برای کمک به امنیت و حفظ شبکه و ریشه کن کردن رفتارهای بد انجام می دهند.

چگونه شبکه ارز دیجیتال پولکادات(Polkadot) امن است؟

قابلیت همکاری جمعی Polkadot از طریق مجموعه ای از اعتبار سنج های رایج به ایمن سازی بلاکچین های متعدد آن کمک می کند و به آنها اجازه می دهد ، تا با انتشار داده های خود، در بسیاری از parachains ، معاملات خود را مقیاس بندی کنند. این شبکه برای انتخاب اعتبار سنج ها، و معرفی کنندگان و به حداکثر رساندن امنیت زنجیره ای ، از مکانیزم NPoS (اثبات منافع سهام نامی) استفاده می کند. این طرح اعتبار منحصر به فرد ، زنجیره ها را قادر می سازد تا بر اساس همان قوانین با یکدیگر تعامل امن داشته باشند ، اما همچنان مستقل اداره می شوند.
loading
DOT
DOT
قیمت دیروز پولکادات
حجم دیروز
365,607,023 $
قیمت باز شدن دیروز
41.16 $
قیمت بسته شدن دیروز
41.34 $
کمترین قیمت دیروز
40.01 $
بیشترین قیمت دیروز
41.65 $
تغییرات دیروز
0.44%
بیشتر