favicon
menu account
ظرفیت بازار: حجم(24 ساعت): دامیننس بیت کوین: شاخص ترس و طمع بیت کوین:
خانه
پورتفوی
ماشین حساب
توییت
بانک دانش

بیت تورنت ترونی

بیت تورنت ترونی
BitTorrent
BTT
0.78%
$0.003598
بیشترین قیمت (روز)
کمترین قیمت (روز)
0.00363
0.003534
حجم (روز)
تعداد معامله
7,400,066,863
64,161
7 روز گذشته
حجم بازار
-2.29%
2,370,892,185
حداکثر تعداد
تعداد موجود
0
659,952,625,000
رتبه
59
وب سایت
https://www.bittorrent.com/btt/
منبع کد
https://github.com/bittorrent
الگوریتم
نگاه کلی

ارز دیجیتال بیت تورنت ترونی(BitTorrent) چیست؟

BitTorrent یک پلتفرم محبوب برای به اشتراک گذاری فایلها و تورنت از peer-to-peer (P2P) است که در سالهای اخیر به طور فزاینده ای غیرمتمرکز شده است. این BitTorrent که در ژوئیه سال 2001 منتشر شد ، در جولای 2018 توسط پلت فرم blockchain TRON خریداری شد. از زمان خریداری ، BitTorrent ابزارهای جدید را که با یک رمز ارز رمزنگاری بومی ، BTT ، که در فوریه 2019 منتشر شد ، اضافه کرده است. BTT با استفاده از استاندارد TRC-10 خود در بلاکچین TRON راه اندازی شد. طبق ادبیات رسمی آن ، BitTorrent در حال حاضر "بزرگترین پروتکل ارتباطات غیرمتمرکز P2P" در جهان است.

چه کسانی بنیانگذار ارز دیجیتال بیت تورنت ترونی(BitTorrent) هستند؟

BitTorrent اصلی حاصل ایده برام کوهن ، توسعه دهنده و کارآفرین است که از آن زمان به بعد در عرصه ارزهای رمزپایه بسیار شناخته شده است. کوهن، توضیح داده است که وی بیت تورنت را برای غصب صنعت سرگرمی تاریخ دار طراحی کرده است که بدست آوردن مطالب را کند و گران می کند. این پلتفرم چندین جنگ حقوقی را شاهد بوده است ، کوهن معتقد است که این قانون باعث کپی برداری از قوانین کپی رایت نمی شود و به کاربران اجازه می دهد فایلهایی مانند موسیقی و فیلم را بین خود به اشتراک بگذارند. در سال 2018 ، TRON خرید BitTorrent را به اتمام رساند و BitTorrent را تحت کنترل جاستین سان قرار داد. سان به دلیل اتصال TRON به عنوان ارز رمزپایه و فناوری بلاکچین مشهور است ، و در یک حراج خیریه 4.5 میلیون دلار پیشنهاد داده است ، که ناهار را با وارن بافت (چهره معروف ضد رمزنگاری) بخورد و در مورد ارز رمزنگاری شده با او بحث کند. همچنین TRON پشت اضافه کردن ارز رمزپایه به BitTorrent است ، زیرا توکن BTT در زنجیره بلوک TRON منتشر شد. این حرکت بخشی از تلاش های TRON برای افزودن ویژگی های غیرمتمرکز بیشتر به سیستم عامل بود.

چه چیزی ارز دیجیتال بیت تورنت ترونی(BitTorrent) را منحصر به فرد می کند؟

هدف اصلی BitTorrent اخلال در صنعت سرگرمی قدیمی و نحوه به دست آوردن محتوا توسط مصرف کنندگان بود. شبکه های توزیع گران و ناکارآمد هدف اصلی قرار گرفتند ، به طوری که برام کوهن ، توسعه دهنده اصلی ، مزایایی را در اجازه دادن به کاربران اینترنت برای توزیع مستقیم محتوا بین خود دید. در اوایل دهه 2000 ، BitTorrent به پلتفرم اصلی اشتراک فایل P2P تبدیل شد ، با ورود TRON در سال 2018 تحت TRON ، BitTorrent جذابیت کاربران خود را برای علاقه مندان به راه حل های غیرمتمرکز و ارز رمزنگاری شده و همچنین پایگاه کاربران خود گسترش داده است. از جمله ویژگی های اضافه شده BitTorrent Speed است که از توکن BTT به عنوان بخشی از عملکرد خود استفاده می کند. BitTorrent همچنین با ارائه چندین نسخه "برتر" از پلتفرم خود که شامل قابلیت های VPN و مرور بدون آگهی است ، به خدمات پولی نیز تبدیل شده است.

چگونه شبکه ارز دیجیتال بیت تورنت ترونی(BitTorrent) امن است؟

BitTorrent می گوید که "بالاترین سطح اقدامات امنیتی" را برای تأمین منابع مالی کاربران به کار می برد ، اما توصیه می کند که ارز رمزنگاری شده خطر ذاتی دارد. این شرکت توصیه می کند تا کاربران با استفاده از گزینه هایی مانند تأیید بیومتریک ، از خود در برابر سرقت ، به صورت بدافزار یا برنامه های مشابه محافظت کنند.